bnp paribas aplikacja pobierz

Udoskonalona aplikacja, z zaprojektowaną od podstaw szatą graficzną i funkcjonalnościami, umożliwia szybsze i bardziej przystępne korzystanie z usług Banku. Do logowania można wykorzystać odcisk palca, o ile smartfon posiada taką opcję. W ten sposób można przejrzeć saldo rachunku, wykonać przelew na 5 rachunków zdefiniowanych jako “ulubione”, a już niebawem wygenerować kod BLIK. Do rachunków ulubionych możliwe jest przyporządkowanie zdjęcia, co pozwoli jeszcze bardziej intuicyjnie korzystać z aplikacji. Bez zalogowania użytkownicy GOmobile mogą także sprawdzić kursy walut, dowiedzieć się, gdzie znajdują się najbliższe bankomaty i placówki Banku BGŻ BNP Paribas czy uzyskać numery telefonów oraz dane kontaktowe Banku.

bnp paribas aplikacja pobierz

Dzięki aplikacji GOmobile na telefonie, jednym palcem możesz wygodnie i bezpiecznie załatwiać codzienne sprawy bankowe, gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz.Jak ponad 1 mln naszych klientów1. Aby zainstalować aplikację GOmobile potrzebny będzie telefon z systemem iOS (w wersji co najmniej 10.0) lub Android (w wersji co najmniej 5.0). By pobrać aplikację należy w sklepie GooglePlay bądź Oferta w USD przed kluczowymi danymi PCE AppStore wpisać w okno wyszukiwania pełną nazwę aplikacji ”bgż bnp paribas GOmobile”. BNP Paribas GOmobile to oficjalna aplikacja kierowana do klientów banku BNP Paribas. Daje ona wygodny dostęp do większości funkcjonalności bankowości internetowej z poziomu smartfona lub tabletu. Załatwiaj codzienne sprawy bankowe, gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz.Jak ponad 1 mln naszych klientów.

4 Dowiedz się więcej na stronie Kredytu w bankowości elektronicznej Otwiera się w nowym oknie.. Jeśli korzystałeś z platformy FX Pl@net lub wymieniałeś walutę przez aplikację GOdealer, możesz bez dodatkowych formalności korzystać z Kantoru w aplikacji GOmobile. Z pomocą aplikacji uzyskamy dostęp do kantora, opłacimy przejazdy komunikacją miejską, zapłacimy za parkingi czy nawet wynajem samochodu, a także doładujemy swój numer komórkowy. W najnowszej wersji aplikacji udostępniliśmy drobne poprawki i usprawnienia.

Jednym palcem załatwiaj wygodnie codzienne sprawy bankowe, gdziekolwiek jesteś i kiedy chcesz. Deweloper (BNP Paribas Polska SA) wskazał, że zasady ochrony prywatności w aplikacji mogą obejmować opisane poniżej metody przetwarzania danych. Aby dowiedzieć się więcej, zapoznaj się z zasadami ochrony prywatności dewelopera. Kliknij AKTYWUJ NA TYM URZĄDZENIU, jeśli chcesz zmienić telefon, na który będziesz otrzymywać powiadomienia.

Autoryzacja biometrią (twarzą lub odciskiem palca)

3 Autoryzacja operacji i logowanie biometrią dostępne są jeśli Twój telefon obsługuje biometrię i spełnia wymogi bezpieczeństwa. Jeśli masz rachunki w co najmniej 2 walutach i wymieniałeś walutę przez platformę FX Pl@net lub w aplikacji GOdealer, możesz korzystać z Kantoru od razu. Otwórz konto w ofercie specjalnej mamBILET z GOmobile – znajdziesz ją w zakładce “Oferty specjalne”.

Bank BNP Paribas opublikował raport roczny integrujący wyniki finansowe i biznesowe z aspektami dotyczącymi wpływu środowiskowego, społecznego oraz ładu zarządczego (ESG). Stanowi on skrót najważniejszych informacji przedstawionych w Sprawozdaniu Zarządu z działalności Grupy Kapitałowej w 2023 roku opublikowanym 1 marca br. W ramach programu mamBONUS dostępne są zniżki w ponad 2500 sklepów.

Gdziekolwiek jesteś i o każdej porze, kantor w aplikacji masz zawsze pod ręką.

Bank BNP Paribas: wielkanocny koszyk tańszy niż przed rokiem

Wierzymy, że spełni oczekiwania użytkowników – na przykład, by wykonać przelew środków między własnymi rachunkami wystarczy po prostu przeciągnąć suwak między jednym a drugim rachunkiem – dodaje Piotr Marciniak. • podaj swój login do bankowości internetowej i nazwisko panieńskie matki. Kod PIN, posłuży do kolejnych logowań do aplikacji oraz do autoryzacji operacji.

  1. Z pomocą aplikacji uzyskamy dostęp do kantora, opłacimy przejazdy komunikacją miejską, zapłacimy za parkingi czy nawet wynajem samochodu, a także doładujemy swój numer komórkowy.
  2. Przelewy dostępne są z poziomu pulpitu aplikacji i nie wymagają przechodzenia przez kolejne jej poziomy.
  3. Kod PIN, posłuży do kolejnych logowań do aplikacji oraz do autoryzacji operacji.
  4. Bez zalogowania użytkownicy GOmobile mogą także sprawdzić kursy walut, dowiedzieć się, gdzie znajdują się najbliższe bankomaty i placówki Banku BGŻ BNP Paribas czy uzyskać numery telefonów oraz dane kontaktowe Banku.
  5. Gdziekolwiek jesteś i o każdej porze, kantor w aplikacji masz zawsze pod ręką.

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie reklamowy i informacyjny i nie stanowi oferty w rozumieniu Kodeksu cywilnego. Wybierz parę walutową (jeśli więcej niż jedna para walutowa jest dostępną). Uzupełnij kwotę transakcji – możesz wybrać, czy uzupełnisz kwotę w polu Wymieniam, czy Otrzymuję.

W aplikacji znajdziemy opcje przeznaczone do przelewów (przelewy własne, krajowe, zagraniczne, natychmiastowe, podatkowe i na numer telefonu), obsługi BLIKA, płatności zbliżeniowych w sklepach czy też wypłaty w bankomatach. Klienci indywidualni Banku BGŻ BNP Paribas mogą jeszcze prościej korzystać z usług oraz produktów oferowanych przez Bank. Dzięki nowej aplikacji mobilnej GOmobile, dostępnej już w marketach z aplikacjami, otrzymają szybki i łatwy dostęp do swojego konta, lokat, kredytów, historii wydatków czy analiz w smartfonie. – Podczas prac nad aplikacją koncentrowaliśmy się na maksymalnym uproszczeniu klientom korzystania z bankowości w telefonie.

Jak pobrać aplikację GOmobile na telefon

Podobnie zresztą jak dostęp do historii rachunków wraz z ich wyszukiwarką. Aplikacja umożliwia również spłatę karty kredytowej czy doładowanie telefonu. BNP https://www.tradebot.online/5-rzeczy-ktore-chcialbym-wiedziec-zanim-zaczalem-handlowac/ Paribas GOmobile umożliwia sprawne korzystanie z większości oferowanych przez bank produktów. Możliwe jest zarządzanie kontami, kredytami oraz inwestycjami.

BNP Paribas Bank zmieniającego się świata

Korzystanie z pozostałych funkcji dostępnych w ramach aplikacji wymaga zalogowania – za pomocą kodu PIN lub czytnika linii papilarnych dostępnego w wybranych smartfonach. Dzięki aplikacji GOmobile możliwe jest również wykonywanie przelewów w ramach szablonów ustawionych w bankowości internetowej, a także przelewów natychmiastowych. Przelewy dostępne są z poziomu pulpitu aplikacji i nie wymagają przechodzenia przez kolejne jej poziomy.